Kapcsolat

ATROPLUSZ Kft.

Cím: 9800 Vasvár,
József Attila utca 23-25.

Ügyfélszolgálat:

Munkatársaink fül alatt találja konyháink,
illetve vezetőink elérhetőségeit!

Rendeléssel kapcsolatban báziskonyháinkat keresse!

+3620 340 4686
ugyfelszolgalat@atroplusz.hu

UTALVÁNYOKAT ELFOGADUNK

SZAKÁCS - Balatonboglár

VÁRUNK CSAPATUNKBA!

Szakács munkatársat keresünk BALATONBOGLÁRRA, cégünk közétkeztetési főzőkonyhájára.

Főbb feladatok:

- étel elkészítése az élelmezésvezető által kiadott anyagkiszabat szerint

- raktárkészlet kezelése az élelmezésvezetővel együttműködve

Elvárások:

- szakács szakképesítés

- B kategóriás jogosítvány

- HACCP előírások betartása

- precíz, igényes munkavégzés

- csapatmunkára való nyitottság

Előnyök:

- diétás szakács végzettség megléte

Munkavégzés helye, kezdete:

- Balatonboglár

- azonnali kezdéssel

Hosszútávú munkalehetőséggel, kiemelt bérezéssel, bejelentett munkaviszonnyal, stabil cégháttérrel várjuk dolgozni leendő munkatársunkat!

Jelentkezni e-mailben a takats.zoltan@atroplusz.hu címen vagy a +36 20 368 6214-es telefonszámo n lehetséges.

ATROPLUSZ Kft. - Magyar